MLA Viimsi Lasteaiad direktor: Maie Roos

E-post: maie@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 845 205

 

Sekretär (Informatsioon lasteaia järjekorra/vastuvõtu kohta): Mare Mardim

E-post: mare@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 608 0162

Mobiil 56 220136

NB! Kohtumiseks palume eelnevalt aeg kokku leppida!

 

MLA Viimsi Lasteaiad personalijuht: Mirje Trei

E-post: mirje@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 220 121  

 

 


MLA Viimsi Lasteaiad tervishoiutöötaja: Egne Õitspuu

E-post: egne@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 887430

 

MLA Viimsi Lasteaiad projektijuht: Pille Veisserik

E-post: pille@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56855013

 

MLA Viimsi Lasteaiad psühholoog: Lagle Reinup

E-post: lagle@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 220 129

 

MLA Viimsi Lasteaiad psühholoog: Heli Sõber

E-post: heli@viimsilasteaiad.ee

Telefon:56 482 329

 

 

Raamatupidaja Viimsi Vallavalitsuse rahandusametis: Anneli Putkemaa 

E-post: anneli@viimsivv.ee 

Telefon: 602 8865

Arveldusarve number: Swedbank: 221010936419

 

 

MLA VIIMSI LASTEAIAD ÕPPEALAJUHATAJAD:

Laanelinnu ja Leppneeme maja õppealajuhataja: Triin Rass

E-post: triin.rass@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 220 127

 

Karulaugu ja Päikeseratta maja õppealajuhataja: Anne Sepp

E-post: anne@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 220 126

 

Astri ja Uus-Pärtle maja õppealajuhataja: Jana Rebane

E-post: jana@viimsilasteaiad.ee 

Telefon: 56 679 457

 

Randvere ja Pargi maja õppealajuhataja: Aire Ranne

E-post: aire@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 220 128

--------------------------------------------

MAJADE KONTAKTID:

 

Laanelinnu Maja

Vardi tee 32, Haabneeme, 74001

tel. 56 220 127

e-post:  triin.rass@viimsilasteaiad.ee

Astri Maja

Astri tee 3, Haabneeme 74001

Tel. 56 679 457

e-post: jana@viimsilasteaiad.ee

Uus-Pärtle Maja

Lubja tee 23, Haabneeme 74001

Tel. 56 679 457

e-post: jana@viimsilasteaiad.ee

Pargi Maja

Pargi tee 3, Viimsi 74001

tel. 56 220 128, fax 6024590

e-post: aire@viimsilasteaiad.ee

Leppneeme Maja

Leppniidu tee 1, Leppneeme 74009

tel. 56 220 127

e-post: triin.rass@viimsilasteaiad.ee

Karulaugu Maja

Randvere tee 18, Haabneeme 74001

tel. 56 845 205

e-post:

Randvere Maja

Kibuvitsa tee 1, Randvere 74016

tel. 56 220 128, fax 6064037

e-post: aire@viimsilasteaiad.ee

Päikeseratta Maja

Randvere tee 16, Haabneeme 74001

tel. 56 845 205

e-post:

 

Probleemide korral kodulehel palun pöörduge: mirje@viimsilasteaiad.ee