ASTRI MAJA


Aadress: Astri tee 3, Haabneeme, 74001

Rühma telefon: 56 679 105

 

Õppealajuhataja: Jana Rebane

E-post: jana@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 679 457

 

MLA Viimsi Lasteaiad direktor: Maie Roos

E-post: maie@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 845 205

 

Uus-Pärtle maja psühholoog: Heli Sõber

E-post: heli@viimsilasteaiad.ee

Telefon:56 482 329

 

MLA Viimsi Lasteaiad tervishoiutöötaja: Egne Õitspuu

E-post: egne@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 887430

 

Liikumisõpetaja: Reet Varik

E-post: reet.varik@viimsilasteaiad.ee

 

Muusikaõpetaja: Ingi Killing

E-post: ingi.killing@viimsilasteaiad.ee