LAANELINNU MAJA

Aadress: Vardi tee 32, Haabneeme, 74001 

Õppealajuhataja Triin Rass

E-post: triin.rass@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 220 127

 

Rühmade infotelefonid:

Kukulindude rühm, telefon 56 679 467

Kuldnokkade rühm, telefon 56 679 166

Lepalindude rühm, telefon 56 679 325

Pääsukeste rühm, telefon 56 679 217

Siisikeste rühm, telefon 56 679 590

Tihaste rühm, telefon 56 679 413

 

MLA Viimsi Lasteaiad psühholoog: Lagle Reinup 

E-post: lagle@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 220 129

 

MLA Viimsi Lasteaiad tervishoiutöötaja: Egne Õitspuu

E-post: egne@viimsilasteaiad.ee 

Telefon:

 

Logopeed: Merike Varandi

E-post: merike@laanelinnu.edu.ee

 

Liikumisõpetaja: Reet Varik

E-post: reet.varik@laanelinnu.edu.ee

 

Muusikaõpetaja: Ingi Killing

E-post: ingi@laanelinnu.edu.ee