LEPPNEEME MAJA










Aadress: Leppniidu tee 1, Leppneeme, 74009

 

Õppealajuhataja: Triin Rass

E-post: triin.rass@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 220 127

 

RÜHMA KONTAKTID:

VIGRID - tel 56 220 137

VIIDIKAD - tel 56 277 197


 

MLA Viimsi Lasteaiad psühholoog: Lagle Reinup 

E-post: lagle@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 220 129

 

MLA Viimsi Lasteaiad tervishoiutöötaja: Egne Õitspuu

E-post: egne@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 887430

 

Logopeed: Evelyn Uibo

E-post: evelyn@viimsilasteaiad.ee

 

Liikumisõpetaja: Maila Kurg

E-post: maila.kurg@viimsilasteaiad.ee

 

Muusikaõpetaja: Eve Kulbusch

E-post: eve.kulbusch@viimsilasteaiad.ee