PÄIKESERATTA MAJA

Aadress: Randvere tee 16, Haabneeme, 74001

Õppealajuhataja: Anne Sepp

E-post: anne@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 220 126

 

RÜHMADE TELEFONID:

Mesimummide rühm, telefon 56 837 023

Päikesejänkude rühm, telefon 56 837 019

Päikesekiirte rühm, telefon 56 837 024

Päikesepallide rühm, telefon 56 837 021

Tibude rühm, telefon 56 837 018

Täpsikute rühm, telefon 56 837 017

 

Päikeseratta maja psühholoog: Heli Sõber

E-post: heli@viimsilasteaiad.ee

Telefon:56 482 329

 

MLA Viimsi Lasteaiad tervishoiutöötaja: Egne Õitspuu

E-post: egne@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 887430

 

Logopeed Triinu Pirk

E-post: triinu.pirk@viimsilasteaiad.ee

Lapsevanemate vastuvõtuks eelnevalt registreerida triinu.pirk@viimsilasteaiad.ee

 

Liikumisõpetaja: Lina Lepik

E-post: lina.lepik@viimsilasteaiad.ee

 

Muusikaõpetaja: Riina Hallik

E-post: riina.hallik@viimsilasteaiad.ee