Pargi maja





 Aadress: Pargi tee 3, Viimsi 74001

Õppealajuhataja: Aire Ranne

E-post: aire@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 220 128


 RÜHMADE TELEFONID:

Võilille rühm      56 822 734

Saialille rühm     56 822 735

Meelespea rühm  56 822 464

Sinilille rühm      56 822 481


 

MLA Viimsi Lasteaiad psühholoog: Lagle Reinup

E-post: lagle@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 220 129

 

MLA Viimsi Lasteaiad tervishoiutöötaja: Egne Õitspuu

E-post: egne@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 887430

 

Logopeed Triinu Pirk

E-post: triinu.pirk@viimsilasteaiad.ee

Lapsevanemate vastuvõtuks eelnevalt registreerida triinu.pirk@viimsilasteaiad.ee

 

Liikumisõpetaja: Maila Kurg

E-post: maila.kurg@viimsilasteaiad.ee

 

Muusikaõpetaja: Ingi Killing

E-post: ingi.killing@viimsilasteaiad.ee