RANDVERE MAJA


Aadress: Kibuvitsa tee 1, Randvere, 74016

Õppealajuhataja: Aire Ranne

Telefon: 56 220 128

E-post: aire@viimsilasteaiad.ee

 

RÜHMADE TELEFONID:

Kalamaimude rühm, telefon 56 837 026

Liivaterade rühm, telefon 56 837 030

Merekarpide rühm, telefon 56 837 027

Merekivide rühm, telefon 56 837 025

Meritähtede rühm, telefon 56 837 029

Vesikiilide rühm, telefon 56 837 028

MLA Viimsi Lasteaiad psühholoog: Heli Sõber

E-post: heli@viimsilasteaiad.ee

Telefon:56 482 329

 

MLA Viimsi Lasteaiad tervishoiutöötaja: Egne Õitspuu

E-post: egne@viimsilasteaiad.ee

Telefon: 56 887430

 

Logopeed Triinu Pirk

E-post: triinu.pirk@viimsilasteaiad.ee

Lapsevanemate vastuvõtuks eelnevalt registreerida triinu.pirk@viimsilasteaiad.ee

 

Liikumisõpetaja: Maila Kurg

E-post: maila.kurg@viimsilasteaiad.ee

 

Muusikaõpetaja: Helina Ardel

E-post: helina.ardel@viimsilasteaiad.ee