Avasime Randvere majas uue lasteaia rühma!

Randvere maja sai omale pesamuna- maja teisele korrusele valmis uhiuus rühm. Millimallikad. Täpselt nii vahva nimi on rühmal, kus kõik on päriselt uhiuus. Alates meeskonnast kuni lasteni.
 Täna sai rühm pidulikult avatud. Ühistantsus said kõik kaasa lüüa, kes meid õnnitlema tulid, sest pidusid peame õues olenemata ilmast ja liigutamine aitab soojana püsida. 
 Täname südamest kõiki kes on kaasa aidanud uue rühma valmimisele. Täname Viimsi Vallavalitsust, Viimsi Haldust ning Viimsi Haldust hea koostöö eest.

Soovime sealsetele lastele palju mängulusti ning õnnelikke lasteaiapäevi, uuele meeskonnale soovime jaksu ning ühist meelt laste ja meeskonna rõõmsana hoidmisel.

Ilusat sõbrapäeva!

Meie 761  lapsel oli täna tõeline pidupäev!  Randvere maja lapsevanem Elli-Marie Jaanson kinkis kõikidele lastele kommipaki.  

Suur-suur tänu nii armsa ja erilise üllatuse eest!

24. septembril 2020.a. olid palutud pidulikule vastuvõtule MLA Viimsi Lasteaiad nominendid Harjumaa 

Aasta Õpetaja 2020.a. tänuüritusele, mis toimus Noblessneri Elamuskeskuses.

Pildil vasakult:
Marge Silm, Randvere maja õpetaja
Reet Varik, Laanelinnu ja Uus-Pärtle maja liikumisõpetaja-füsioterapeut
Merlin Vare, Karulaugu maja õpetaja/liikumisõpetaja
Maie Roos, MLA Viimsi Lasteaiad direktor
Riina Hallik, Päikeseratta maja õpetaja/muusikaõpetaja


Suurimad õnnitlused Teile! Oleme uhked, et meie asutuses töötate. 
MLA Viimsi Lasteaiad Randvere maja õpetaja Marge Silm on saanud tunnustuse osaliseks ning nomineeritud aasta lasteaiaõpetajaks 2020 Harjumaal!

Täname Marget tehtud töö eest kaasava hariduse edendamisel ning tunnustame ka Merekivide rühma abiõpetajaid Ainikest ja Signet.

Haridus- ja Teadusministeeriumil on au tunnustada Aasta Õpetaja galal “Eestimaa õpib ja tänab” haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kelle viimase kolme aasta töö on teistele eeskujuks, kes panustavad õppurite arengu toetamisse, koostöösse ning uueneva õpikäsituse elluviimisesse õppeasutustes. Tunnustuskonkursi rõhk on eesmärgil, et iga õppija individuaalset ja sotsiaalset arengut toetav, õpioskusi, loovust ning ettevõtlikkust arendav õpikäsitus rakenduks kõigil haridustasemetel ja -liikides.