KARULAUGU MAJA
Aadress: Randvere tee 18/1, Haabneeme, 74001


Direktor: Maie Roos
E-post: maie@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56 845 205


Õppejuht: Laura Nõu
E-post: laura.nou@viimsilasteaiad.ee 
Telefon: 56 487569



RÜHMADE KONTAKTID:

Lepatriinude rühm, telefon 56 837 011
Õpetaja Merlin Vare merlin.vare@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Lea Katvel  lea.katvel@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja 
Ljudmila Katskova  ljudmila.katskova@viimsilasteaiad.ee


Liblikate rühm, telefon 56 837 015
Õpetaja Kristina Lind kristina.lind@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Tiiu Veliste tiiu.veliste@viimsilasteaiad.ee 
Abiõpetaja Katrin Eeriksoo katrin.eeriksoo@viimsilasteaiad.ee


Mesilaste rühm, telefon 56 837 016
Õpetaja Marili Kuimet  marili.kuimet@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Lisette Maatsalu lisette.maatsalu@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Merle Triisa merle.triisa@viimsilasteaiad.ee


Päevakoerte rühm, telefon 56 837 013
Õpetaja Merike Saaremägi merike.saaremagi@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Eha Atspol eha.atspol@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Raina Sild raina.sild@viimsilasteaiad.ee


Ritsikate rühm, telefon 56 837 014
Õpetaja Maie Reinsaar maie.reinsaar@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Maive Aus  maive.aus@viimsilasteaiad.ee 
Abiõpetaja Anne Sorts anne.sorts@viimsilasteaiad.ee


Sipelgate rühm, telefon 56 837 012
Õpetaja Sija Salumägi sija.salumagi@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Diana Appel diana.appel@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Tiiu Rosin tiiu.rosin@viimsilasteaiad.ee 
Abiõpetaja Tiina Eltmaa tiina.eltmaa@viimsilasteaiad.ee 




MLA Viimsi Lasteaiad psühholoog: Mari-Liis Tohvelmann
E-post: mari-liis@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56482329

Liikumisõpetaja: Merlin Vare
E-post: merlin.vare@viimsilasteaiad.ee
 
Muusikaõpetaja: Sirje Randmäe
E-post: sirje.randmae@viimsilasteaiad.ee