RANDVERE MAJA

Randvere lasteaiamaja loodi huvitavas olukorras, mil kohtusid vana ja noor: 610aastane küla ja päris beebisussides lasteaed, nad ulatasid teineteisele käed ja hakkasid liikuma üheskoos edasi, üksteist aidates ja õpetades.
Eks see on jätkuvalt nii, et igapäevases lasteaiaelus püüame elutarkuseni jõuda läbi kogukonna tarkuse ja pärandi – õpime hoolima ja hoidma oma koduümbruse ajalugu ja kasvukeskkonda, oleme uhked rikkuse ja võimaluste eest, mida pakub meile kodukant – meri, mets ja heinamaad, aga ka lähedal asuv külakirik, kool ja raamatukogu. Hoolime headest suhetest naabritega ja hoiame üksteist. 
Me sammume mööda teid ja radu, olgu selleks siis teadmiste käänuline tee või looduserada. Lapsepõlves astutud sammud jäävad meie sisse kogu eluks ning seepärast on oluline, et lasteaias koos veedetud aeg oleks täis naeru ja häid sõpru, põnevaid elamusi ja loovust, et lasteaia aeg oleks õnnelik aeg.

Aadress: Kibuvitsa tee 1, Randvere, 74016
Õppejuht: Aire Ranne
Telefon: 56 220 128
E-post: aire@viimsilasteaiad.ee
 
RÜHMADE KONTAKTID:
Kalamaimude rühm, telefon 56 837 026
Õpetaja Helgi Moor
helgi.moor@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Reelika Põldoja reelika.poldoja@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Heli Põldoja heli.poldoja@viimsilasteaiad.ee

Liivaterade rühm, telefon 56 837 030
Õpetaja Margit Tamsalu margit.tamsalu@viimsilasteaiad.ee

Õpetaja Marju Mik marju.mik@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Eva Sults eva.sults@viimsilasteaiad.ee

Merekarpide rühm, telefon 56 837 027
Õpetaja Riin Alupere riin.alupere@viimsilasteaiad.ee

Õpetaja Kaja Aarelaid kaja.aarelaid@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Merle Merimets merle.merimets@viimsilasteaiad.ee

Merekivide rühm, telefon 56 837 025
Õpetaja Marge Silm marge.silm@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Ellen Juksar ellen.juksar@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Signe Tiigirand signe.tiigirand@viimsilasteaiad.ee

Meritähtede rühm, telefon 56 837 029
Õpetaja Karli Põldaru kerli.poldaru@viimsilasteaiad.ee
Õpetaja Anu Rand anu.rand@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Galina Liskmann galina.liskmann@viimsilasteaiad.ee

Vesikiilide rühm, telefon 56 837 028
Õpetaja Kristina Eessaar kristina.eessaar@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Inge Land inge.land@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Marita Laaban marita.laaban@viimsilasteaiad.ee

Logopeed: Triinu Pirk
E-post: triinu.pirk@viimsilasteaiad.ee
Lapsevanemate vastuvõtuks eelnevalt registreerida triinu.pirk@viimsilasteaiad.ee
 
MLA Viimsi Lasteaiad psühholoog: Triine Viisma
E-post:  triine.viisma@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56 887430

Liikumisõpetaja: Maila Kurg
E-post: maila.kurg@viimsilasteaiad.ee
 
Muusikaõpetaja: Helina Ardel
E-post: helina.ardel@viimsilasteaiad.ee