UUS-PÄRTLE MAJA


Aadress: Lubja tee 23, Lubja küla
Õppejuht: Jana Rebane
E-post: jana@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56 679 457
 
RÜHMADE KONTAKTID:
Pihlamarjade rühm, telefon 56 933155
Õpetaja Kristel Kirss kristel.kirss@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Karin Juhansoo karin.juhansoo@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Meedi Kask meedi.kask@viimsilasteaiad.ee

Tammetõrude rühm, telefon 56 277 461
Õpetaja Maarja Utno maarja.utno@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Marju Sklave marju.sklave@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Signe Kivimägi signe.kivimagi@viimsilasteaiad.ee

Vahtraninade rühm, telefon 56 277 962
Õpetaja Pille Saluri pille.saluri@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Airi Pärn airi.parn@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Liivia Kuhi liivia.kuhi@viimsilasteaiad.ee

Pajutibude rühm, telefon 56 933 230
Õpetaja Silja Sõrmus silja.sormus@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Saale Maripuu saale.maripuu@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Anu Uibo anu.uibo@viimsilasteaiad.ee

Männikäbide rühm, telefon 56 933364
Õpetaja Kadri Laanepuu kadri.laanepuu@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Paula Archer paula.archer@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Rhea Klein rhea.klein@viimsilasteaiad.ee

Kirsiõied rühm, telefon 56 277923
Õpetaja Elen Janson elen.janson@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Anne Aatonen anne.aatonen@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Liis Kullaste liis.kullaste@viimsilasteaiad.ee
Tugiisik Viktoria Laul viktoria.laul@viimsilasteaiad.ee


MLA Viimsi Lasteaiad psühholoog: Mari-Liis Tohvelmann
E-post: mari-liis@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56482329

Muusikaõpetaja: Ly Lumiste
E-post: ly.lumiste@viimsilasteaiad.ee

Liikumisõpetaja: Reet Varik
 E-post:  reet.varik@viimsilasteaiad.ee