PARGI MAJA 

Aadress: Pargi tee 3, Viimsi 74001
Õppejuht: Jana Rebane
E-post: jana@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56 679 457

RÜHMADE KONTAKTID:
Võilille rühm, telefon 56 822 734
Õpetaja Eva Laasma eva.laasma@viimsilasteaiad.ee
Õpetaja Triin Seim triin.seim@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Jevgenia Bohhan
jevgenia.bohhan@viimsilasteaiad.ee 

Saialille rühm, telefon 56 822 735
Õpetaja Cärol Ojala carol.ojala@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Anu Kokla anu.kokla@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Stella Kööp stella.koop@viimsilasteaiad.ee

Meelespea rühm, telefon 56 822 464
Õpetaja Jelena Tops jelena.tops@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Kristina Kivilo kristina.kivilo@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Nelli Juhanson nelli.juhanson@viimsilasteaiad.ee

Sinilille rühm, telefon 56 822 481
Õpetaja Katri Kuusk katri.kuusk@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Riina Peepmaa riina.peepmaa@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Mikk Margus  mikk.margus@viimsilasteaiad.ee


MLA Viimsi Lasteaiad psühholoog: Henri Inge
E-post: henri.ige@viimsilasteaiad.ee
Telefon:   56 220129

Logopeed: Triinu Pirk
E-post: triinu.pirk@viimsilasteaiad.ee
Lapsevanemate vastuvõtuks eelnevalt registreerida triinu.pirk@viimsilasteaiad.ee
 
Liikumisõpetaja: Maila Kurg
E-post: maila.kurg@viimsilasteaiad.ee
 
Muusikaõpetaja: Ingi Killing
E-post: ingi.killing@viimsilasteaiad.ee